KONST / Litografier / Färglitografi 12352061
nr 1235 2061
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Färglitografi, Löst blad + katalog. Signerad, numrerad 148/170, bladets mått: 38x30
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:58:21
18/2 20:15:34